Рабинович пообіцяв озолотити за інформацію про підривника, а в його оточенні озвучили версію замаху

Дата публікації
Перегляди
2581
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рабинович пообіцяв озолотити за інформацію про підривника, а в його оточенні озвучили версію замаху

Рабинович обіцяє мільйон за інформацію / Фото: sport-express.ua

На бізнесмена могли напасти через телевізійний канал.

Вчора, 4 березня, у Києві на Печерську невідомі скоїли замах на бізнесмена і президента Всеукраїнського єврейського конгресу Вадима Рабиновича.

"Я був у машині. Коли ми виїжджали з двору, хтось кинув якусь вибухівку", - розповів "Сегодня" Вадим Рабинович.

"Мені здається, що у людей від відчуття вседозволеності дещо з'їжджає зовсім, мовляв, тут все моє. Можу точно сказати, що будь-яка людина, яка допоможе затримати винного, отримає мільйон гривень. Чекаю, що скажуть мені в міліції", - додав бізнесмен.

У будівлі, де разом з офісом Рабиновича є багато інших контор, вибухова хвиля вибила кілька вікон.

"Вибух ставля близько 16:00. Виявилося, що вибухівка потрапила в перше авто, в якому їхали охоронці Рабиновича. "Бомбу" кинули з 2-го або 3-го поверху покинутого гуртожитку навпроти, але охоронці там нікого не знайшли", - розповів співробітник одного з офісів.

Кажуть, що цей вибух могли замовити бізнесмени, які бажають залякати Рабиновича, який здає безліч приміщень в оренду. Втім, це не єдина версія, яку обговорюють.

"До Вадима Зіновійовича півтора місяці тому приходила одна високопоставлена людина, яка зажадала просто так отримати телеканал, яким володіє Рабинович. Після цього він збирався звернутися до генпрокурора. Ми не можемо стверджувати, що причина вибуху - саме цей конфлікт, але більше мотивів не простежується", - сказали в оточенні Рабиновича.

Сам бізнесмен на питання, кого він підозрює, не відповів. Мовляв, у міліції просили не говорити з пресою.

У київській міліції вже попередньо встановили, що в авто кинули пакет з вибухівкою, яку використовують у військових частинах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2581
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація