Псевдоблагодійник заробляв на пожертвах для АТОвців в аеропорту

Псевдоблагодійник заробляв на пожертвах для АТОвців в аеропорту

Фото: ГУ НП у м. Києві

Шахрай виходив на "роботу" лише тоді, коли прилітали літаки респектабельних рейсів

У столичному аеропорту "Київ" дезертир ЗСУ збирав пожертви нібито для бійців АТО. Про це повідомили у прес-службі ГУ НП у м. Києві.

Чоловік, як з'ясували пізніше оперативники, рік тому був звинувачений у дезертирстві. Повернувшись додому, він зареєстрував благодійну організацію та майже щодня просив пожертви для допомоги воїнам АТО в аеропорту.

Чоловік зізнався, що таким чином "заробляв" щодня за 3-4 години близько 5 тисяч гривень. Ці кошти він не відправляв для допомоги бійцям АТО, а використовував для власних потреб. Пожертви шахрай збирав в аеропорту рік.

Псевдоблагодійник розповів, що вивчив час прибуття літаків та лише тоді приходив. Кошти чоловік збирав не лише в українців, а й в іноземців.

"Одягнувшись у військову форму, чоловік просив гроші як у громадян України, так і в іноземців. Щодня "заробіток" чоловіка становив близько 5000 гривень", - розповіли в поліції.

Нагадаємо, командир взводу батальйону ім. Кульчицького Валерій Горін з позивним Груздь намагався продати військове обладнання, яке взводу подарували волонтери. Взводний у Мережі пропонував на продаж дальноміри, рації та прилади нічного бачення. Окрім того, у гаражі вояка-торговець показав ще й дизельний генератор та польову кухню.

Гроші від продажу, за словами Горіна, він планує витратити на пам'ятник загиблому другу. Волонтери, приїхавши під виглядом покупців, вилучили товар взводного, на що той написав заяву до поліції, заявивши, що волонтери вивезли всю військову техніку, а також банківську картку із 10 000 гривень на рахунку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація