Провалля під новою станцією електрички на Троєщині розростається на очах

Провалля під новою станцією електрички на Троєщині розростається на очах

З-під станції електрички продовжує сповзати земля

Тисячі киян щодня по кілька годин на день чекають на потяг та ризикують власним життям.

Через запізнення електричок на станції "Троєщина-2" збираються тисячі людей
Вслід за станцією міської електрички "Вишгородська" під загрозою цілковитого обвалу опинилася нова і одна з найпопулярніших залізничних платформ Києва - "Троєщина-2", йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Її відкрили півроку тому. А тепер просто під платформою зсунувся ґрунт.

Попри це, небезпека піти під землю, вплинула хіба що на графік руху електричок. Згідно з графіком, потяги мали б курсувати кожні 10-15 хвилин, однак їх значно поменшало.

Читайте: На гнилих платформах міської електрички Києва можливі нові провали

Тисячі пасажирів стали фактично невиїзними, а саме провалля - розростається просто на очах.

"Це просто жах! Натовп тут збирається, пару тисяч чоловік, електрички постійно спізнюються. Постійно, тобто речі неймовірні", - скаржаться пасажири.

Неймовірне триває, коли електричка, з небувалим запізненням, до станції доїжджає. Вісім вагонів тисячі киян беруть штурмом.

"Ну хто такий моторний, той впихується. А такого віку, як я, ми вже чекаємо іншу, на роботу запізнюємось", - зітхає жіночка.

Тисячам киян щодня доводиться не тільки по кілька годин виглядати електричку, а й ризикувати власним життям. Адже платформа, на якій стоять пасажири, з дня на день може піти під землю.

Глина упереміш із землею пішла з-під платформи кілька днів тому і сповзає далі. Одним пасажирам морока з багнюкою, інші при думці про можливі наслідки хапаються за голову. Тим паче, що пам'ятають обвал платформи на станції "Вишгородська".

У ситуації, що склалася, киян найбільше дивує реакція столичної влади. На докори у листах та дзвінках щодо електрички і побоювання з приводу зсуву там реакція одна: "У нас все добре, візьмемо до відома, відпишемо вам через місяць".

Тим часом кияни продовжують брати штурмом електрички, що запізнюються, а геть відчайдушні їдуть на роботу, вчепившись за останній вагон потягу.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк.

У Києві під станцією "Троєщина-2" зсунувся ґрунт

У Києві під станцією "Троєщина-2" зсунувся ґрунт

Повʼязані теми:

Наступна публікація