Проти звільнених Павличенків порушили нову справу за погрози свідку

Проти звільнених Павличенків порушили нову справу за погрози свідку

Проти Павліченків відкрили нову кримінальну справу

Старший Павличенко повідомив про наявність прямих доказів фальсифікації справи щодо вбивства судді Зубкова.

Проти звільнених у лютому з в'язниці фігурантів гучної справи Дмитра та Сергія Павличенків відкрито нову справу.

Батька і сина, яких було засуджено за вбивство судді Сергія Зубкова, звинувачують у погрозах на адресу одного зі свідків, Олексія Наумця, розповів Gazeta.ua Дмитро Павличенко.

"Про те, що мене та мого сина звинувачують у чомусь, дізнався зі ЗМІ. Потім подали запит до прокуратури. Там підтвердили: на нас завели кримінальну справу за погрози свідку Олексію Наумцю. Наумець проходив у справі з Зубковим як ліфтер будинку, де трапилося вбивство. Під час слухання справи у судах першої та другої інстанції він заявив, що не знає нас. Як ми могли йому погрожувати? Потім під тиском слідчого, Геннадія Рибки, Наумець раптом змінив думку і сказав, що впізнав нас", - розповів Дмитро.

Він зауважив, що Рибка - "недобросовісний слідчий, який фабрикує справи".

"Зараз він пішов на підвищення: працює у слідчому відділі, займається справою загибелі "Небесної сотні" - це взагалі кощунство", - сказав Дмитро Павличенко.

За його словами, прокуратура, ймовірніше за все, відкрила нову справу через його діяльність сьогодні.

"Я зайняв активну позицію, очолив Комітет захисту незаконно засуджених. Думаю, комусь це не сподобалося. Зараз ми з'ясовуємо, коли з'явилися обвинувачення, хто їх написав, що із цим робити далі. Повідомили громадськість, працюємо із адвокатами. У нас є прямі докази фальсифікації справи щодо Зубкова і того, що ми були засуджені незаконно", - наголосив Дмитро Павличенко.

Нагадаємо, що 24 лютого Верховна Рада ухвалила постанову про звільнення політв'язнів, згідно з якою мали звільнити Дмитра та Сергія Павличенків. Молодший Павличенко вийшов на волю 25 лютого, а старший - 26 лютого.

Повʼязані теми:

Наступна публікація