Протестувальники знову планують перекрити в'їзди до Києва

Протестувальники знову планують перекрити в'їзди до Києва

Фото: Reuters

Йдеться про продовження акцій сьогодні на Житомирській, Одеській та Бориспільській трасах.

Мітинг біля Кабінету міністрів завершується, а власники автомобілів з іноземною реєстрацією планують продовжувати протести на трасах до 20.00.

Організатор акції Олег Ярошевич запевнив, що після завершення протестів відбудуться загальні збори мітингувальників, де буде обговорено подальші дії, передає УНІАН.

На запитання, чи учасники акції знову збиратимуться й палитимуть шини, він сказав: "Ви можете не сумніватися. І, напевно, не лише на околицях Києва. Тому що це, вже я бачу, на сьогодні абсолютно не дієво для них".

Зазначається, що йдеться про продовження акцій сьогодні на Житомирській, Одеській та Бориспільській трасах.

Тим часом, позафракційний народний депутат Володимир Парасюк, який був присутній на акції та передавав вимоги мітингувальників, повідомив, що спільно з нардепом Юрієм Дерев'янком вони зустрілися з міністром фінансів Олександром Данилюком, який, за словами Парасюка, запевнив, що розгляне пропозиції мітингувальників.

"Данилюк реально почув і сказав, що йде розбиратися з цією ситуацією зараз, наразі, йде розглядати законопроект, що він обов'язково найближчим часом скаже про цю проблематику, вийде з якоюсь офіційною заявою", – наголосив Парасюк.

Нагадаємо, сьогодні, 24 січня, на в'їздах до Києва близько 200 людей брали участь в акції щодо врегулювання транзиту автомобілів з іноземною реєстрацією, рух транспорту було ускладнено.

Протестувальники вимагали від Верховної Ради поквапитися з ухваленням закону про зміни до Митного кодексу, який передбачає пом'якшення умов пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією. Люди частково заблокували дороги на п'яти напрямках та підпалювали шини. Через дії пікетувальників утворилися затори, а іншим автомобілістам довелося запізнитися на роботу. Повз пікетувальників проїжджала і військова техніка.

Згодом активісти перемістилися до центру Києва та продовжили акцію під Кабінетом міністрів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація