Протестувальники обдзвонили працівників Мінагрополітики, аби ті вийшли на роботу

Дата публікації
Перегляди
3198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Протестувальники обдзвонили працівників Мінагрополітики, аби ті вийшли на роботу

Протестувальники облаштували ще кілька медичних пунктів

Активісти прийняли кілька дзвінків з регіонів про проблеми на місцях і вирішили допомогти.

Ще кілька споруд у центрі Києва захопили мітингувальники – це будівлі на вулиці Грінченка, з тильного боку Майдану Незалежності, повідомляє кореспондент ТСН.

Вони належать Міністерству агрополітики та Державній ветеринарній і фітосанітарній службі. Після учорашніх кривавих подій там облаштували медичні пункти.

Є навіть хірургічний комплекс – як пояснили медики-волонтери, це було зроблено для більш швидкої допомоги постраждалим у разі надзвичайних ситуацій.

Деякі протестувальники із загонів самооборони Майдану встигли попрацювати чи то заступниками, чи то міністрами сільського господарства.

Один з чоловіків розказав, що у кабінетах міністерства без зупину дзвонять телефони. Але на дзвінки ніхто не відповідає, адже кабінети опечатані і працівники відомства на роботу не виходять.

Але сьогодні так сталося, що мітингувальники зайшли до одного з кабінетів і відповіли на кілька дзвінків. Дзвонили люди з регіонів і розповідали про проблеми у сфері сільського господарства на місцях і просили допомоги.

Тож мітингувальники вирішили самі обдзвонити працівників міністерства - просили їх вийти на роботу, аби вони якось вирішували ці питання. Протестувальники пообіцяли навіть забезпечити охорону працівникам міністерства, які захочуть вийти на роботу.

Нагадаємо, кількість загиблих у кривавих сутичках в центрі Києва зростає. Ще дві людини померли у лікарні, куди потрапили з Майдану з вогнепальними пораненнями. Наразі загальна кількість загиблих - 77 осіб. Це офіційні дані Міністерства охорони здоров'я.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація