Прокуратура почала "трусити" родичів втікача Мельника

Дата публікації
Перегляди
3301
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прокуратура почала "трусити" родичів втікача Мельника

Родина Мельника нібито незаконно придбала землю для власного паркінгу / Фото: УНІАН

У сестри скандального ректора нібито намагаються відібрати земельну ділянку. 

Прокуратура міста Ірпеня Київської області встановила факт незаконного продажу міською радою земельної ділянки підприємству, яке очолює сестра скандального ректора Петра Мельника Олена. Про це йдеться на сайті прокуратури Київської області.

"Прокуратура, провівши перевірку, встановила, що Ірпінська міська рада вирішила продати ПАТ "Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство" земельну ділянку без проведення аукціону, оскільки на земельній ділянці знаходиться об'єкт нерухомості – металевий вагончик. Однак, в ході перевірки встановлено, що на вказаній земельній ділянці об'єкти нерухомості відсутні", - йдеться у повідомленні прокуратури.

За даними сайту громади Приірпіння, на цій ділянці за адресою Ленінградська, 4б родина Мельників хотіла зробити власну парковку.


Проте сама Олена Мельник заявляє, що "не пам'ятає", про яку земельну ділянку йде мова.

"Я не пам'ятаю такого рішення. Я звідки знаю, за яку ділянку ви говорите? Прокуратура повідомляє – вона знає. А людина не може все пам'ятати. Мені 47 років. У мене є 60 чоловік. Я повинна давати їм роботу", – заявила вона.

Нагадаємо, в Ірпені мешканці зі сльозами згадують, як "безпонтовий" Мельник "відгрохав" дорогу і воював зі смітником.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3301
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація