Профспілки не підтримали штурм Київради опозицією

Дата публікації
Перегляди
1137
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Профспілки не підтримали штурм Київради опозицією

Опозиція заблокувала роботу Київради / Фото: www.konkurssmi.org

Люди не повинні страждати від "з'ясування стосунків" між політиками, зазначили в профспілці.

Київська міська рада профспілок виступила із заявою про те, що не підтримує такі дії, які відбувалися під час чергової сесії Київради. В результаті блокування сесії опозицією столичні бюджетники не отримали з міського бюджету 98 млн грн, які призначалися на виплату надбавок, заявив голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник.

"Для нас дуже важливо, щоб люди своєчасно отримували заробітну плату, і головне - гідну заробітну плату. На жаль, ми бачимо, що в цьому році бюджет міста дійсно напружений. Але у нас є угода з міською владою про додаткову виплату стимулюючих надбавок для бюджетників у розмірі 20%. Зрозуміло, що коштів не вистачає, і ми акцентували увагу на фактах заборгованостей, які, на жаль, є. І нам пообіцяли, що заробітна плата буде своєчасно виплачуватися. Сьогодні по деяких позиціях заборгованість закрита, але нам було обіцяно, що додатково будуть виділені гроші на виплату всіх стимулюючих надбавок. І саме на цю сесію було винесено питання про додаткове виділення 98 млн на ці цілі ", - розповів Валентин Мельник.

Він підкреслив, що люди не повинні страждати від "з'ясування стосунків" між політиками. "Ми не граємо в політику. Для нас важливо, щоб вирішувалися питання соціальні, які покращують життя простим людям. А легітимно або легітимно - це хай політики між собою з'ясовують. Але люди від цього не повинні страждати ", - сказав Мельник. "Я думаю, що ті дії, які там сьогодні провели, не красять людей", - уклав він.

Нагадаємо, сьогодні вранці опозиція взяла штурмом Київраду та зірвала чергове засідання.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1137
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація