Проект реконструкції Поштової площі "перекроїли", бо гроші скінчилися

Дата публікації
Перегляди
3890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проект реконструкції Поштової площі "перекроїли", бо гроші скінчилися

Проект реконструкції Поштової площі в Києві змінили.

Одного транспортного кільця на естакаді на Поштовій площі не буде, бо грошей не вистачило.

На Поштовій площі в Києві не буде одного повороту на новозбудованій естакаді, бо на неї не вистачило грошей. Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, архітектори відмовилися від однієї естакади та транспортного кільця.

Наразі робота не кипить на Поштовій площі. Мерія вже винна підрядникам 200 мільйонів за виконані роботи.

"Поки чекають, що будуть якісь надходження грошові, щоб роботу продовжити. Раніше бригади були і в денну, і в нічну зміну", - каже один із будівельників.

Тим часом голова транспортної комісії Київради Дмитро Олійник підозрює, що будівельному бліцкригу на Поштовій – гаплик.

"В бюджеті міста Києва в програмі соціально-економічного розвитку, дійсно, є рядок 300 мільйонів під Поштову площу. Але коштів реально немає. І, відповідно, немає реально будівництва", -зізнався він.

Напередодні одному з видань Дмитро Олійник обмовився, що через брак фінансування Київська влада відмовилася від однієї естакади на розв'язці. І замість неї буде світлофор, який гальмуватиме рух. Голова столичної адміністрації Олександр Попов такими заявами обурений.

"Я не знаю, може в нього необ'єктивна інформація. Я не пам'ятаю, щоб депутати міської ради глибоко вникали в якісь проекти", - каже Попов.

Київській очільник каже: гроші попросять в уряду - і вже незабаром. Однак переконує, що лівого повороту і естакади, сліду яких немає на будівельному майданчику, від початку і не мало бути.

"Лівого не буде. От з Набережної наверх уже не буде цього повороту. У нас розворот буде далі. Зараз ми проектуємо варіанти, які можуть бути використані", - запевняє Попов.

Ще рік тому опоненти влади виступали за ще один проект реконструкції. Тут є усі повороти, жодного світлофора і він дешевший, кажуть його лобісти. Проте, в мерії невблаганні. Буде цей проект - і крапка.

Станіслав Фещенко, журналіст ТСН-19:30

Через нестаток грошей на Поштовій площі не побудують естакаду

Через нестаток грошей на Поштовій площі не побудують естакаду

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація