Продюсера Онопрієнка били по голові кастетом і нунчаками

Продюсера Онопрієнка били по голові кастетом і нунчаками

Онопрієнко досі в лікарні / Фото: Facebook

Дружина Максима Онопрієнко розповіла, як намагалася захистити чоловіка.

Український продюсер, відомого за проектами "Україна. Забута історія", "Містична Україна", фільмом Rock'n'Ball, Максим Онопрієнко після побиття досі перебуває в лікарні, але вже йде на поправку.

Ввечері 11 квітня його жорстоко побили двоє невідомих. Максима госпіталізували з переломами лобово-скроневої кістки, перенісся, верхньої щелепи і обох вилиць.

Про те, як усе сталося, Комсомольській правді в Україні розповіла дружина Максима - Євгенія.

"Це сталося прямо у дворі нашого приватного будинку в Солом'янському районі Києва. Ми з Максимом поверталися з роботи. Я сиділа в машині, а чоловік вийшов, щоб закрити ворота. І тут, зірвавши двері хвіртки, у двір увірвалися двоє. Почали бити чоловіка по обличчю, по голові кастетами і нунчаками. Я намагалася захистити Макса, вони почали бити і мене. Коли йшли, я кричала слідом: "За що, за що?!" Вони кинули: "Він знає, за що", - пригадала Євгенія.

За її словами, зараз розслідуванням нападу активно займається міліція.

"Я вдячна за те, що мені і дитині надали цілодобову охорону. Напад на чоловіка я пов'язую виключно з його професійною діяльністю", - зазначила дружина Онопрієнко, інша інформація зараз - "таємниця слідства".

Повʼязані теми:

Наступна публікація