Пристрасті у Києві: під обладміністрацією водії маршруток потіснили поліцію і Нацгвардію

Пристрасті у Києві: під обладміністрацією водії маршруток потіснили поліцію і Нацгвардію

На місце терміново прибув керівник ОДА.

Півтори сотні автобусів узяли вдень в облогу Київську обласну адміністрацію. Автоперевізники вимагали від влади навести лад із розподілом маршрутів та вигнати нелегальних перевізників, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Водії привезли кілька десятків автомобільних шин, які склали посеред площі. "Пока не порушують, почнуть підпалювати – почнемо по-іншому говорити з ними, ми їх попередили", - пояснили поліцейські власну спостережну позицію. Тим часом на мітингу схвалили резолюцію з недовірою першому заступнику голови Київської обласної державної адміністрації Олександру Савченку. Після годин ігнорування акції з боку владної установи активісти розпочали встановлення армійського намету – через це сталася штовханина з поліцією. До справжньої бійки не дійшло – невеличку групу правоохоронців відтіснили вбік. Та сама доля спіткала й два десятки нацгвардійців. "Губернатор, до народу, Губернатор, до народу!", - скандували авто перевізники біля входу.

Керівник ОДА Олександр Горган, хоч і перебував на лікарняному, спеціально приїхав і пояснив, що час від часу маршрути відбирають згідно з рішеннями судів, а управління інфраструктури виконує припис прямої дії – у посадових осіб немає альтернативних варіантів поведінки. "Відповідно, ніхто в ручному режимі маршрути не ділить", - переконував він. Очільник області також пообіцяв, що незабаром збереться нова конкурсна комісія, яка прозоро працюватиме з перевізниками, а от з пільговиками і справді є проблема, б їх важко порахувати і в цій царині процвітає корупція. Чиновники готують впровадити в області соціальне посвідчення, щось на зразок "картки киянина" – і тоді, можливо, все стане на свої місця.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Шини, намети, та гучне "Ганьба": асоціація перевізників провела акцію протесту під стінами КОДА

Шини, намети, та гучне "Ганьба": асоціація перевізників провела акцію протесту під стінами КОДА

Повʼязані теми:

Наступна публікація