Прихильники Тимошенко закривають наметове містечко на Хрещатику - ЗМІ

Прихильники Тимошенко закривають наметове містечко на Хрещатику - ЗМІ

Наметове містечко Тимошенко до зими збираються розібрати / Фото: УНІАН

Активісти збираються згортатися після саміту у Вільнюсі в кінці листопада.

Наметове містечко на підтримку екс-прем'єра Юлії Тимошенко закриється після саміту у Вільнюсі "Східне партнерство" в кінці листопада. Про це повідомив один з активістів "Батьківщини" у самому наметовому містечку.

"Ми звернемо табір після саміту у Вільнюсі. Очікуємо, що на ньому Віктор Янукович підпише Угоду про асоціацію з ЄС. Ми надавали підтримку екс-прем'єру протягом двох років. Могли б і довше, але холоди", - розповів "Комсомольской правде в Украине" активіст "Батьківщини" Олександр Даньков, який разом із соратниками "чергує" в наметовому містечку на Хрещатику.

До нової зимівлі активісти не готові, партійну літературу не поширюють, оскільки її немає. А народні депутати, за словами мешканців містечка, до них заглядають дуже рідко. Востаннє були в липні 2013 року, коли виповнилося 700 днів з моменту арешту Тимошенко.

Цікаво, що спочатку прихильники Юлії Тимошенко стверджували, що припинять свою акцію, тільки коли екс-прем'єр опиниться на волі.

Як повідомлялося раніше, міліція готова знести наметове містечко Тимошенко на Хрещатику у разі відповідного звернення громадян.

Повʼязані теми:

Наступна публікація