Прихильники президента ночуватимуть у понад 30 наметах у Маріїнському парку

Прихильники президента ночуватимуть у понад 30 наметах у Маріїнському парку

У Марінці знову людно

Люди приїхали з регіонів задля участі в політичному мітингу.

Під Верховною Радою підтримати владу зібрались прихильники Партії регіонів. Альтернативний мітинг традиційно влаштували в Маріїнському парку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Організатори акції запевняють, що на ньому було близько 8 тис. людей.

Значна частина мітингувальників приїхала з Криму та Запоріжжя.

Їхнє наметове містечко обгороджене парканом. Люди на територію заходили групами, лише за перепустками.

Разом із мітингувальниками там чергували й силовики.

Прихильники влади зібрались під Верховною радою

Прихильники влади зібрались під Верховною радою

На території Маріїнки встановили 34 намети, з котрих 3 – для обігріву. В інших люди ночуватимуть.

Тут протестувальників і годували. Зранку за їжею вишукувалась черга майже в тисячу людей. У меню перлова каша, сосиски та хліб.

Люди кажуть, що приїхали підтримати курс президента. Проте, які саме питання сьогодні обговорювали у Верховній Раді, частина мітингувальників сформулювати не змогла.

"Будуть збиратися президент з опозиціонерами та будуть вирішувати питання. Яке? Я не знаю поки", - зізнався один із мітингувальників.

Жіночка на запитання, чи підтримує вона зміни до Конституції, відповіла так: "Я не можу так точно сказати, за чи проти, але я за нашого президента!".

Раніше повідомлялося, що учасники мітингу регіоналів повернулися до Маріїнського парку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація