Прихильникам президента за ніч біля парламенту платили 300 грн

Дата публікації
Перегляди
7262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прихильникам президента за ніч біля парламенту платили 300 грн

Парламент пережив найпотужнішу облогу

На мітинг прийшли навіть ченці у прапорах. 

Найпотужнішу облогу учора пережив парламент. До стін Верховної Ради зійшлися десятки тисяч мітингувальників із Майдану, сотні прихильників Партії регіонів, тисячі міліціонерів та беркутівців, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так парламент не захищали ще ніколи: кількадесят автобусів розмістили на прилеглих до будівлі Верховної Ради вулицях, кілька щільних лав бійців спецпідрозділу "Беркут", міліцейські кордони і навіть пожежники у спеціальних касках.

На майданчик біля входу до парламенту журналісти могли потрапити тільки по картках акредитації. Тут учора мітингували прихильники президента - близько трьох сотень украй небалакучих людей. Один із хлопців зізнався: за ніч під радою отримав 300 гривень.

За парканом зібралися прихильники Євроінтеграції. Десь опівдні в натовпі прихильників Євроінтеграції з'явлилися ченці, закутані в державні прапори. Це – студенти львівської духовної семінарії. Їх тут є кілька десятків, бо у столицю приїхали усі старші курси. Світські студенти ходять колоною від Майдану до парламенту.

Про те, що відбувається за стінами ради, дізнавалися по радіо. Люди також були біля всіх входів до кабінету міністрів. Будівлю уряду тримають в облозі другий день.

Зрештою, близько другої парламент ухвалив рішення, що уряд залишається працювати. Люди мовчки стіною спустилися на Майдан, бо вони розчаровані. Вони переконують, що готові боротися далі.

Нагадаємо, що минулої ночі до Верховної Ради підʼїхало 15 автобусів із "Беркутом", а "титушки" сховалися за сценою

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська.

Парламент пережив найпотужнішу облогу

Парламент пережив найпотужнішу облогу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
7262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація