Правоохоронці показали фоторобот крадія найстарішої друкованої книги України

Викрадач представився службовцем контролюючого органу.

Із бібліотеки імені Вернадського зник стародрук 1574 року видання. Крадіжку виявила заступник з наукової роботи, після чого одразу ж заявила до органів внутрішніх справ.

Зі слів працівників бібліотеки, до них прийшов чоловік, який назвався представником контролюючого органу Після чого назвав список тих видань, які він би хотів перевірити. При цьому попросив окреме приміщення, де б він зміг спокійно працювати. Упродовж дня чоловік кілька разів виходив із приміщення, залишавши при цьому свої речі. Наприкінці робочого дня він знову вийшов і назад уже не повернувся. Потім працівники бібліотки виявили відсутність стародруку.

Правоохоронці оприлюднили прикмети зловмисника: на вигляд 35-40 років, зріст 170-172 см, вилиці широкі, волосся русяве, ніс і губи середнього розміру, худорлявої статури. Просимо уважно подивитися на фоторобот, зроблений за описом людей, які безпосередньо з цим чоловіком контактували.

Якщо ви впізнали людину, схожу на зображенні, прохання негайно повідомити за телефоном 102 або (044)486-03-06, 486-56-02.

Як уже повідомлялося, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом крадіжки стародруку з бібліотеки у Києві.

У столиці викрали найстарішу друковану книгу України - “Апостол”

У столиці викрали найстарішу друковану книгу України - “Апостол”

Повʼязані теми:

Наступна публікація