Правоохоронці переконують, що не застосовували силу до протестувальників під Нацбанком

Правоохоронці переконують, що не застосовували силу до протестувальників під Нацбанком

Комунальники вивезли барикади із міста / Фото: ТСН.ua

Сутичка, за словами правоохоронців, виникла поміж комунальниками і мітингувальниками.

Правоохоронці не застосовували заходів фізичного впливу до громадян, які проводили акцію протесту під Національним банком.

Така заява з'явилася на сайті УМВС у місті Києві.

Військовослужбовці Нацгвардії дали можливість комунальникам відновити належний рівень благоустрою столиці.

26 лютого близько 21:00 години біля Національного Банку України група громадян проводила акцію протесту. Учасники акції використали будівельні піддони в якості паркану, а також принесли до будівлі НБУ бочки та автомобільні шини. Вхід до намету мітингувальників був обладнаний дерев'яними кілками, спрямованими на тих, хто намагатиметься туди проникнути.

До місця проведення акції прибули комунальники. Вони намагалися демонтувати намети, барикади та укріплення, встановлені на тротуарі. Учасники акції протесту їм активно заважали. У результаті між мешканцями Києва, комунальниками та мітингувальниками виникли сутички.

Аби не допустити протиправних дій, військовослужбовці Національної гвардії України розмежували громадян. Крім того, комунальні служби отримали можливість виконати свою роботу, прибравши барикади та вивізши їх з центру міста.

Тим часом, двоє громадян викликали до будівлі НБУ швидку медичну допомогу і повідомили, що під час суперечки вони отримали травми. Міліція перевіряє цю інформацію. Самі ж правоохоронці до сторін конфлікту заходів фізичного впливу не застосовували.

Повʼязані теми:

Наступна публікація