Правоохоронці Києва прикрили рекордний "конверт" з грошовим обігом у мільярд гривень

Правоохоронці Києва прикрили рекордний "конверт"  з грошовим обігом у мільярд гривень

Правоохоронці викрили злочинну схему / Фото: gbgalsgallery.com

Організатори "конвертаційного центру" діяли спільно з керівництвом податкової інспекції Києва.

У Києві представники головного управління по боротьбі з організованою злочинністю спільно з ГПУ припинили діяльність найбільшого в країні "конвертаційного центру", грошовий обіг якого склав мільярд гривень. Про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

За його словами, "конверт" надавав "послуги" з конвертації коштів та мінімізації податкових зобов'язань понад 1 тисячі підприємств реального сектору економіки. У злочинній схемі були задіяні понад 40 підприємств.

"У схемі діяльності були задіяні банківська установа – ПАТ КБ "Стандарт", понад 40 підприємств з ознаками фіктивності, транзитні підприємства та понад 30 фізичних осіб, з рахунків яких кошти переводилися в готівку. В ході реалізації матеріалів було проведено сім обшуків, під час яких вилучено близько 5 мільйонів гривень, 17 печаток підприємств з ознаками фіктивності, первинні бухгалтерські документи, а також чотири одиниці зброї та набої до неї", - йдеться у повідомленні Авакова у соціальній мережі Facebook.

 
публикация Арсена Авакова.

Також правоохоронці арештували рахунки підприємств, причетних задіяних до злочинної схеми, на суму близько чотирьох мільйонів гривень.

До діяльності "конверту" причетні близько десятка осіб, вони були пов'язані з керівництвом однієї з районних податкових інспекцій Києва.

Як повідомлялося раніше, нещодавно адвокат розкрила грандіозну злочинну схему контрабанди, в якій фігурують митники та податківці. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація