"Правий сектор" заблокував суд з беркутівцями і випустить їх тільки через "коридор ганьби"

"Правий сектор" заблокував суд з беркутівцями і випустить їх тільки через "коридор ганьби"

У Києві тривають суди над бійцями "Беркуту" / Фото: legends.ru

Суд першої інстанції присудив сержанту "Беркуту" 2 місяці під вартою, а сьогодні апеляційний суд залишив це рішення без змін.

Сьогодні, 16 квітня, апеляційний суд залишив під вартою сержанта колишнього спецпідрозділу "Беркут", якого підозрюють у розправі над активістами на вулиці Інститутській 18-20 лютого цього року, повідомляє кореспондент ТСН.

Суд першої інстанції присудив сержанту 2 місяці під вартою, а сьогодні апеляційний суд залишив це рішення без змін.

На суд підтримувати екс-беркутівця прийшли близько 50 його товаришів по службі та родина. Вони знаходяться у приміщені суду. Вони тримають плакати "Беркут" - наш герой" та називають активістів "фашистами". Також роздають листівки на підтримку розформованого підрозділу і проти Майдану.

Зовні під суд прийшли близько 30 активістів з яйцями та близько 15 представників "Правого сектору", які не випускають беркутівців. Під час спроби покинути приміщення суду, екс-силовики були закидані яйцями та шумовими гранатами.

Станом на 18 годину, правоохоронці намагались домовитись з "Правим сектором", щоб ті випустили представників колишнього спецпідрозділу з суду, але активісти не погодились – вимагають, щоб "беркутівці" стали на коліна і так вийшли з суду, і попросили пробачення в українського народу.

Нагадаємо, 7 квітня командира роти "Беркута" відпустили під домашній арешт, а двох його бійців кинули за ґрати.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація