Правій руці головного столичного рабина подобається слово "жид"

Правій руці головного столичного рабина подобається слово "жид"

Мільман дозволив називати себе "жидом" / Фото: Автополігон

За його словами, вживання слова не суперечить українському законодавству

Помічник головного рабина Києва Моше Асмана, Давид Мільман позитивно висловився з приводу вчорашньої заяви Міністерства юстиції про словах "жид" і "жидівка".

"Мені особисто, як людині, не як духовному лідеру, слово "жид" подобається. Для України, так само як і для Польщі, - це слово традиційне", - заявив Мільман.

"Важливо, що вкладає в це слово людина, яка його вимовляє. І це не можна врегулювати ніяким законодавством. Погодьтеся, слово "кохана" теж можна сказати так, що жінка зрозуміє, що її ненавидять", - пояснив помічник головного рабина Києва.

Однак далеко не всі члени єврейської громади так спокійно сприймають слово "жид". Мільман розповів, що знає людей, які від подібних слів впадають в легкий неадекват.

"Я готовий дозволити називати мене "жидом" і обіцяю, що нікого я за це не буду бити. У тому, що стосується Мін'юсту, очевидно, в Україні все настільки добре з законами, що це відомство стало займатися такими тонкими сферами", - заявив Давид Мільман.

Нагадаємо, проведений Міністерством юстиції України аналіз не виявив норм, якими б заборонялося вживання слів "жид", "жид" або "єврейка".

Повʼязані теми:

Наступна публікація