Прапор України символічно замайорів над Кремлем

Дата публікації
Перегляди
8709
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Патріотичну акцію здійснили в українській столиці.

У День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" символічно втілило мрію українців про падіння режиму Путіна. Активісти встановили синьо-жовтий прапор на Спаську вежу Кремля, зображення якої розмістили на велетенському білборді на Харківській площі.

"Якби наша влада була більше патріотичною, то по всьому кордону Луганської та Донецької областей уже б давно стояли наші прапори", – прокоментувала акцію заступник командира роти батальйону "Айдар" Вікторія Дворецька.

Вона разом із ветераном АТО Євгеном Тєрєховим встановила прапор на вежі.

"Я вірю, що колись ми зможемо вивісити український прапор на справжній вежі справжнього Кремля, а не тільки на зображенні", - додала вона.

"Я не відчуваю сьогоднішнього свята, бо ця війна забрала найкращих. Вони віддали свої життя заради того, щоб наш прапор висів там, над Кремлем, а тут, у нас, був мир і спокій", – сказав Тєрєхов.

Незабаром такі площини з прапором з'являться і в інших містах України.

"Встановлення прапора над головною вежею Кремля є мрією багатьох українців. Це символізує нашу мрію і нашу перемогу над агресором. Ми не боїмося ні зовнішньої агресії, ні внутрішньої окупації, бо ми продовжуємо захищати Україну", – пояснив лідер УКРОПу Геннадій Корбан.

Цього року на День Незалежності в Африці український руфер установив синьо-жовтий прапор на найвищій вершині.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація