Працівники метро вигадали елементарний спосіб нелегального заробітку

Працівники метро вигадали елементарний спосіб нелегального заробітку

Працівники метрополітену заробляють на нелегальних жетонах / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Місцеві "підприємці" активно розпродують крадені жетони.

Працівники метрополітену придумали неймовірно простий спосіб дуже гарного заробітку. Вони продають крадені жетони, а гроші забирають собі. Хоч вартість однієї "пластмаски" лише дві гривні, але столичний пасажиропотік дозволяє отримувати значні прибутки, пишуть Вести.

"У змову можуть вступати чергова по вестибюлю, касир, старший касир, міліціонер, начальник станції та інші. Способи, як привласнити невраховані жетони, різні. Найбільш елементарний - прийом проводиться на "воротах" службового проходу. Якщо немає камер відеоспостереження, чергова бере жетон у пасажирів, які скупчилися на вхід в годину пік. Або той, хто поспішає, просто кладе жетон на верхню панель турнікета службового проходу", - анонімно повідомив працівник підземки.

За день київський метрополітен втрачає близько двох мільйонів гривень. З нечесними працівниками намагаються боротися, але поки що це погано виходить. Один із методів - введення в столичному транспорті єдиних електронних квитків.

Але співробітники підземки проти: вони завалюють КМДА листами про те, що якщо прибрати жетончики, сотні людей залишаться без роботи, а пасажири зіткнуться з масою проблем.

Нагадаємо, що для наповнення бюджету метрополітену там хочуть підняти вартість проїзду. До кінця року проїзд може подорожчати до 3-4 гривень.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація