Працівники КМДА скаржаться, що їм незручно працювати через євромайданівців Пресреліз

Дата публікації
Перегляди
1375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Працівники КМДА скаржаться, що їм незручно працювати через євромайданівців

Працівники КМДА скаржаться, що їм незручно працювати через євромайданівців / Фото: ТСН.ua

Працівники КМДА зазначають, що, хоча їм і надано доступ в будівлю, проте багато хто змушений працювати в непридатних умовах.

Первинні профспілкові організації Київської міської держадміністрації звернулися до мітингувальників, які зайняли будівлю Київради, із проханням звільнити будівлю, щоб дати можливість КМДА відновити повноцінну роботу щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Працівники КМДА зазначають, що, хоча їм і надано доступ в будівлю, проте багато хто змушений працювати в непридатних умовах. Зокрема, люди працюють у непристосованих для цього приміщеннях, часто за одним столом змушені розміщуватися кілька людей.

Крім того, закритий доступ в свої кабінети співробітникам управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації, управління документального забезпечення, управління з питань звернень громадян.

Чиновники також скаржаться на складні санітарні умови в будівлі Київради.

"У приміщенні зберігаються продукти харчування, в ньому ночують люди, у яких просто немає елементарної можливості прийняти душ і переодягнутися в чистий одяг. І хоча технічні працівники постійно проводять вологе прибирання, підтримувати в приміщенні необхідні санітарні умови практично неможливо", –йдеться у зверненні профспілкових організацій до мітингувальників.

Вони зазначають, що в сезон масового розповсюдження грипу і простудних захворювань при неможливості дотримання правил санітарної безпеки інфекції розносяться практично миттєво.

Наводячи перелічені аргументи, профспілкові організації просять мітингувальників звільнити приміщення Київради.

Нагадаємо, що 1 грудня учасники акцій протесту в центрі Києва захопили будівлю Київради, оголосивши, що в його колонній залі відбуватимуться безперервне збори міської громади, а також вестися прийом громадян кількома народними депутатами. 4 грудня суд виніс постанову про заборону блокування будівлі КМДА будь-якими особами. Голова КМДА Олександр Попов доручив своєму раднику Олександру Мазурчаку провести переговори з мітингувальниками і запропонувати їм переїхати в інше, більш пристосоване для їх цілей приміщення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація