Пожежу в ресторані "Аура" пов'язують з містичним прокляттям сім'ї Лорак

Пожежу в ресторані "Аура" пов'язують з містичним прокляттям сім'ї Лорак

Ресторан мав відкритися 27 листопада

Міліція шукає адміністратора закладу.

Київські ресторатори впевнені, що Ані Лорак і її чоловікові Мурату Налчаджіоглу просто не щастить в ресторанному бізнесі.

"І це ще м'яко сказано, - говорить виданню "Сьогодні" гендиректор компанії "Ресторанний консалтинг" Ольга Насонова. - Цей бізнес - не для них, коли Лорак відкривала Angel, багато чого не було продумано і не дороблено. Наприклад, вентиляція. Мабуть, розраховували на ім'я Лорак. Але проект виявився невдалим. Після цього випадку далі вкладати в цей бізнес вони навряд чи будуть".

Говорять навіть про прокляття і містику:

"Нещодавно я бачився з Муратом, разом готувалися йти на його відкриття нового закладу. У мене був шок, коли дізнався про пожежу і загиблих. Це повинен був бути лаунж-ресторан з турецьким ухилом, європейською та турецькою кухнею. Він жив цим відкриттям. До четверга, наскільки я знаю, там були готові меблі і дизайн. Напевно прибиральниці, які були вночі, готували його до відкриття. Коли дізнався про пожежу, відразу сказав: "Мурат просто нефартовий". Ну не щастить йому в українському ресторанному бізнесі. Це нагадує містику або прокляття, і виглядає дуже дивно", - говорить відомий ресторатор Микола Тищенко.

Прокурор Печерського району Віталій Харченко каже, що зараз розшукують адміністратора, яка пропала:

"Її поки не знайшли. Ми не могли їй додзвонитися, а потім телефон і зовсім відключився. Вона б могла багато в чому допомогти. Адміністратор, приміром, наймала людей на роботу. Також ми хотіли б дізнатися, як готувалося відкриття, якщо на приміщення накладено арешт. Не вийшов на зв'язок з нами і власник ресторану", - розповів Харченко.

Нагадаємо, сьогодні вночі в ресторані "Аура" під аркою Дружби народів сталася пожежа. Вогнем було охоплено майже 600 квадратних метрів закладу. Рятувальники вночі витягли тіла двох загиблих - жінки працювали в ресторані прибиральницями. Четверо охоронців встигли вибігти з будівлі.

Причинами підпалу київського ресторану можуть бути переділ майна і помста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація