Пожежу складів на Київщині гасили півдоби через велику глибину приміщень

Пожежу складів на Київщині гасили півдоби через велику глибину приміщень

Фото: Управління ДСНС Києва

Причини займання наразі невідомі.

На Київщині з ночі палали склади. Усередині були легкозаймисті меблі та папір. А саме приміщення мало чималу глибину і могло завалитися будь-якої миті, повідомляється у сюжеті ТСН.16:45.

1200 квадратів складського приміщення дуже швидко заполонив вогонь. Усередині були меблі. Тут також виробляли рекламні банери. Дерево та папір за лічені хвилини розгорілися. А от централізованого водопостачання в районі складів не було.

"Спочатку нашими силами підвозили воду. Потім комунальників залучили. Зараз працюють 8 машин, які возять воду", - повідомили надзвичайники.

Пожежу вдалося швидко локалізувати. Завдяки цьому вогонь не перекинувся на сусідні приміщення. А от повністю загасити багаття виявилося справою не із легких, знадобилось близько 14 годин.

Гасіння ускладнювало те, що приміщення складається з кількох рівнів. Потрапити всередину – небезпечно для життя. Усі ці конструкції можуть завалитися. Тому пожежники заливали склад по периметру.

Глибина складів кілька метрів, тому роботи ще чимало. Лише після того, як усе залили, почали розбирання конструкцій та проливання.

Поспілкуватися із власниками приміщення не вдалося. На місці пожежі їх не виявилося. Що ж стало причиною займання – пожежники з'ясовуватимуть, як і те, чи дотримувалися на складах норм безпеки. Але головне, що потерпілих немає. Уночі там нікого, крім охорони, не було.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація