Пожежу під Радою загасили, мітингувальники розходяться

Затриманих і потерпілих немає.

Пізніше полум’я таки вдалося загасити

Пізніше полум’я таки вдалося загасити / © Фото Ірини Маркевич/ТСН

Близько 17:30 біля Верховної Ради під час проведення мітингу активісти підпалили шини.

В той же час вони чинили перешкоди правоохоронцям, які намагалися припинити безлад, та працівникам ДСНС при спробах загасити пожежу.

Пізніше полум'я таки вдалося загасити. До мітингуючих вийшли народні депутати України.

Нині ситуація біля урядової будівлі поступово стабілізується. Мітингувальники частково розходяться. Працівники міліції продовжують нести службу по охороні громадського порядку.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie