Пожежники "загнали" полум'я на територію нафтобази під Васильковом - Турчинов
Фахівці взяли під повний контроль палаючу нафтобазу на Київщині.
Пожежники контролюють ситуацію під Васильковом / © УНІАН
Небезпеки займання іншої нафтобази та військової частини біля охопленої вогнем нафтобази "БРСМ-Нафта" під Васильковом наразі вже немає.
Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.
"Ситуація з пожежею на нафтобазі під Києвом знаходиться під повним контролем пожежників... Небезпеки для перекидання полум'я на військову частину і сусідню нафтобазу вже немає, тому штаб прийняв рішення не проводити евакуацію людей із 10-кілометрової зони", - наголосив він.
До того ж, посилаючись на слова очільника ДСНС, Турчинов запевнив, що пожежники вже взялися за локалізацію пожежі безпосередньо на території нафтобази "БРСМ-Нафта".
Нагадаємо, під час масштабної пожежі на нафтобазі під Васильковом зник безвісти працівник залізниці.