Пожежники з малюнками та аудіозаписами відзвітували про пожежу в кінотеатрі "Жовтень"

Пожежники з малюнками та аудіозаписами відзвітували про пожежу в кінотеатрі "Жовтень"

Пожежники розповіли про свої дії під час пожежі в "Жовтні"

Рятувальники твердять, що зробили все правильно, а що будівля згоріла – винні київські автошляхи та сама будівля.

Столичний "Жовтень" підпалили в одному місці і зробили це хулігани. Пожежники сьогодні звітували, як вони гасили найдавніший київський кінотеатр, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свої дії зобразили на малюнках, вмикали журналістам і аудіозаписи своїх перемов. Усе це, щоби довести, що спрацювали фахово.

Свідки горіння стверджували, що необхідна пожежна машина з драбиною приїхала через 45 хвилин. Вогнеборці доводили, що відреагували миттєво – перші рятувальники прибули за 5 хвилин.

Вони й викликали техніку з драбиною, а та, як змогла по столичних дорогах, так і доїхала. А що кінотеатр устиг згоріти, то все через те, що був дуже старим і дерев'яним.

"По внутрішнім деревяним конструкціям, по пустотам будівлі пожежа розповсюдилася на досить велику площу зразу", - розповів керівник управління реагування на надзвичайні ситуації ДСНС у Києві Ігор Шарій.

Пожежники стверджують, що столичний «Жовтень» підпалили хулігани

Пожежники стверджують, що столичний «Жовтень» підпалили хулігани

У міліції перші висновки готові оголосити лишень після закінчення експертиз.

Нині в підпалі підозрюють двох парубків. Студент та безробітний – під домашнім арештом. Їм загрожує до 4 років позбавлення волі за хуліганство.

Замовників, переконані в міліції, не було.

"Це справжнє хуліганство людьми, які не розуміли, що роблять. Вони зізнаються в тому, що кинули запалені предмети у різні напрямки. Вирішили про це у залі", - розповіла речник міліції Києва Юлія Мусташ.

Як уже повідомлялося, затримано паліїв кінотеатру "Жовтень".

Повʼязані теми:

Наступна публікація