Пожежники розповіли про ситуацію на нафтобазі під Васильковом
Проводиться спостереження і контроль над вигорянням палива.
Завершена перекачка палива з двох резервуарів / © Управління ДСНС Києва
Сьогодні вранціпід Васильковом на нафтобазі "БРСМ-Нафта" триває фітілюванння з верхнього дихального клапана і у нижній частині резервуара з бензином.
Як повідомили у ДСНС, вже завершена перекачка палива з двох резервуарів.
"Здійснюється перекачування дизельного палива з трьох резервуарів ємністю 900 куб. м нафтобази "БРСМ" у резервуари нафтобази "КЛО". Завершена перекачка палива з двох резервуарів. Всього перекачано 2000 куб. м палива", - кажуть рятувальники.
Крім того, проводиться спостереження і контроль над вигорянням палива.
Нагадаємо, що пожежники загасили осередки відкритого вогню на нафтобазі під Васильковом.