Пожежники розповіли про ситуацію на нафтобазі під Васильковом

Проводиться спостереження і контроль над вигорянням палива.

Завершена перекачка палива з двох резервуарів

Завершена перекачка палива з двох резервуарів / © Управління ДСНС Києва

Сьогодні вранціпід Васильковом на нафтобазі "БРСМ-Нафта" триває фітілюванння з верхнього дихального клапана і у нижній частині резервуара з бензином.

Як повідомили у ДСНС, вже завершена перекачка палива з двох резервуарів.

"Здійснюється перекачування дизельного палива з трьох резервуарів ємністю 900 куб. м нафтобази "БРСМ" у резервуари нафтобази "КЛО". Завершена перекачка палива з двох резервуарів. Всього перекачано 2000 куб. м палива", - кажуть рятувальники.

Крім того, проводиться спостереження і контроль над вигорянням палива.

Нагадаємо, що пожежники загасили осередки відкритого вогню на нафтобазі під Васильковом.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie