Пожежники розказали про мільйонні витрати на гасіння пожежі на нафтобазі "БРСМ-Нафта"
Чечоткін заявив, що на ліквідацію пожежі пішло 50 млн гривень.
© Reuters
Сьогодні, 15 червня, голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що витрати на гасіння пожежі на нафтобазі "БРСМ-Нафта" та ліквідацію її наслідків становлять близько 50 млн гривень.
"Якщо брати в комплексі разом із відшкодуванням всіх витрат і виплатою сім'ям загиблих і постраждалих, це десь близько 50 мільйонів", - сказав Чечоткін, пише УНІАН.
Нагадаємо, що пожежа на нафтобазі спалахнула увечері 8 червня.
Коментарі
Сортувати: