Пожежники не можуть продовжити гасіння нафтобази, а зниклих рятувальників шукатиме дрон
Над місцем займання почав літати вертоліт.
Зниклих рятувальників шукатимуть за допомогою дрона
Сьогодні, 9 червня, рятувальники припинили гасити пожежу нафтобази, оскільки не можуть підступитися до її осередку.
Про це йдеться у сюжеті спецвипуску ТСН.11:00.
Додамо, що над місцем займання почав літати вертоліт, можливо він гасить вогонь, бо пожежники не можуть підійти до осередку займання.
Крім того, зниклих рятувальників шукатимуть за допомогою дрона. Про це ТСН повідомив власник безпілотника, до якого звернулися представники ДСНС.
Нагадаємо, ДСНС повідомляє про займання лісу в епіцентрі пожежі під Васильковом.