Пожежа наблизилася впритул до ще однієї нафтобази під Васильковом

Полум'я охопило всю площу нафтобази "БРСМ-Нафта" під Києвом.

Пожежа наблизилася впритул до ще однієї нафтобази під Васильковом

© Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Пожежа на нафтобазі "БРСМ" у Василькові неподалік від Києва підбирається до сусідньої нафтобази "КЛО".

Про це заявив директор департаменту стратегічного маркетингу "БРСМ-Нафта" Олександр Мельничук.

"До теперішнього часу вогонь загасити так і не вдалося, горить уся нафтобаза... Вогонь практично підійшов до нафтобази "КЛО", розташованої по сусідству. Ми робимо все можливе, вночі привезли 40 тис. кг піноутворювальної суміші. Пожежні служби виявилися не в змозі впоратися навіть на початковій стадії пожежі", - наголосив він.

За його словами, наразі полум'я охопило всю площу нафтобази "БРСМ-Нафта", а в лікарні перебувають чотири співробітники нафтобази, яким компанія надає допомогу.

Окремо Мельничук зазначив, що компанія ще не підраховувала збитки, адже наразі це питання другорядне.

Нагадаємо, до палаючої нафтобази під Васильковом стягують Нацгвардію.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie