Повністю очистити вулиці буде складно. Кличко прокоментував ситуацію зі сніговим колапсом в Києві

Повністю очистити вулиці буде складно. Кличко прокоментував ситуацію зі сніговим колапсом в Києві

Фото: Reuters

Влада попросила допомоги у Національної гвардії і поліції.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що поки тривають інтенсивні опади, повністю очистити вулиці від снігу в столиці буде складно.

Про це він сказав у своєму зверненні.

Він закликав водіїв не виїжджати у місто без нагальної потреби та користуватися громадським транспортом.

"Столиця знову охоплена великим снігопадом. Наступні два дні синоптики теж обіцяють сніг. Усі комунальні служби працюють у посиленому режимі. Вся спецтехніка – на вулицях міста. Але поки не припинилися інтенсивні опади, повністю розчистити вулиці надто складно", - сказав він.

Усіх водіїв, що виїхали в місто, мер закликав паркувати авто тільки в дозволених місцях і не залишати на узбіччях доріг.

"Інакше снігоприбиральна техніка не зможе належним чином розчистити вулиці", - пояснив він.

Кличко додав, що звернувся до поліції з проханням, аби правоохоронці евакуйовували всі авто, які заважають прибиранню і безпечному пересуванню транспорту.

Крім того, столична влада звернулася до Національної гвардії і поліції з проханням чергувати на дорогах та допомагати водіям там, де виникають екстрені ситуації і великі затори.

"Я звертаюся також до пішоходів: будьте обережними і обачними, переходьте дорогу тільки в установлених місцях. А всіх киян закликаю: якщо внаслідок стихії у вас трапилася екстрена ситуація, звертайтеся до служб КМДА – за телефоном 1551, за телефонами поліції, служби з надзвичайних ситуацій. Будьте уважними та розсудливими. Міська влада робить все, аби мінімізувати наслідки стихії", - сказав Кличко.

Нагадаємо, сьогодні, 6 лютого, Київ засипало снігом, через що вранці автошляхи були фактично паралізовані - рівень завантаженості доріг становив 10 балів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація