Потужний вибух газу у київському ресторані "Апрель": фото, відео, усі подробиці

В результаті вибуху постраждали 11 людей.

У ресторані "Апрель" в центрі Києва стався вибух газового балону з наступним горінням, внаслідок чого постраждали 11 людей. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Дивіться фото: Потужний вибух перетворив київський елітний ресторан "Апрель" на руїни

Також однією з версій вибуху, про яку повідомив адвокат мережі "Наша карта" Богдан Василюк, може бути теракт.

Дивіться відео: У центрі Києва в ресторані стався вибух

"Офіційно ми поки не можемо сказати, що сталося. Це могло бути все, що завгодно, у тому числі ми не виключаємо, що це міг бути теракт", - зазначив Василюк, пише газета "Сегодня".

Зазначимо, за уточненою інформацією кількість постраждалих під час вибуху зросла до 11 осіб.

трьох постраждалих - опіки 80% тіла, у п'ятьох - травми різного ступеня тяжкості, удари і незначні опіки", - повідомили в прес-службі ДСНС.

Також за їх даними, у підвальному приміщені 5-поверхового будинку (2-5 поверхи житлові квартири), де розташована кухня та складські приміщення, стався вибух 20-літрового газового балону з подальшим горінням.

Внаслідок вибуху, пошкоджено приблизно 130 кв. м перекриття між підвальним приміщенням та першим поверхом, одна плита перекриття знищена, частково пошкоджені декілька не несучих перегородок у підвалі.

Сам ресторан також зруйнований. Крім того, за попередніми даними, вибухом вибило підлогу в квартирі на другому поверсі, де тривалий час йшов ремонт. Щоправда, в ній в момент вибуху нікого не було.

Всі постраждалі -  співробітники закладу, які в момент вибуху, а потім і пожежі перебували в епіцентрі події - на кухні, пише "Комсомольска правда в Україні".

За даними видання, самі ж відвідувачі димом не постраждали. Вихід з кухні веде в зал, де вони сиділи.

Більшість поранених госпіталізовано в столичний опіковий центр при київській лікарні № 2. Одну людину відвезла "швидка" приватної клініки "Борис". Декількох з осколковими пораненнями доставили в політравму 17-ї міської лікарні.

"Стан постраждалих важкий, зараз пацієнтів оперують", - розповів головлікар лікарні Микола Дьомін. Водночас, деяких людей після надання першої допомоги відпустили додому.

Двом із пострадждалих мають зробити операцію із пересадки штучної шкіри.

Постраждала працівниця ресторану "Апрель" розповіла, що вибух був не один.

У понеділок, 18 лютого, за фактом вибуху в київському ресторані порушено карну справу. Головна версія слідства - порушення правил безпеки. Адже користуватися газовими балонами у харчувальних закладах заборонено. Також розглядаються версії про те, що газом обігрівали літню терасу ресторану

Нагадаємо, 17 лютого в ресторані в центрі Києва вибухнув газовий балон, який знаходився на кухні ресторану "Апрель". Людей з важкими ушкодженнями виносили із закладу на ношах.

У центрі Києва вибухнув елітний ресторан "Апрєль"

У центрі Києва вибухнув елітний ресторан "Апрєль"

Повʼязані теми:

Наступна публікація