Потужний вибух перетворив київський елітний ресторан "Апрель" на руїни

Вибух стався через заборонені газові балони. 11 людей постраждали, деякі з них - у тяжкому стані.

У неділю близько 15 години дня в елітному київському ресторані "Апрель" вибухнув газовий балон. Вони, як відомо, заборонені у подібних закладах.

Дивіться відео: У центрі Києва в ресторані стався вибух

За словами очевидців, будинок, у підвалі якого розташований ресторан, здригнувся так, що його мешканці вирішили, що це землетрус, пише "Комсомольская правда в Україні".

Очевидці кажуть, що в "Апрелі" на момент вибуху було приблизно п'ять відвідувачів. Вони не постраждали, хоча пережили шок. Вибух стався на кухні, де якраз трудилися кухарі. Одразу ж почалася пожежа.

Читайте: Потужний вибух газу у київському ресторані: фото, відео, усі подробиці

"Я живу на четвертому поверсі в цьому будинку, - розповідає Микола. - Коли стався вибух, мене просто підкинуло в повітря, а з бачка в туалеті почала литися вода. Від страху я відразу вилетів з будинку, бачив, як обпалених людей вантажили у "швидкі""

У столичній рятувальній службі повідомили, що полум'я вдалося загасити менше, ніж за 15 хвилин. Але й цього часу вистачило, щоб серйозно постраждали люди.

За офіційними даними під час вибуху і пожежі постраждали 11 людей. Всі вони – працівники закладу. Деякі з людей отримали серйозні поранення і за їхнє життя борються медики.

В елітному ресторані "Апрель" вибухнув газовий балон / Фото: "Комсомольская правда" в Украине
У шоковому відділенні опікового центру Другої міської лікарні Києва знаходиться молода офіціантка, у якої стан критичний - обпалено 85 відсотків тіла.

Крім неї, в шоковому відділенні три людини, в тому числі друга офіціантка, у неї опіки - 50 відсотків тіла.

Причиною вибуху став 20-літровий балон з пропаном, з якого стався витік газу. Тому в міліції зараз вирішується питання, за якою статтею порушувати кримінальне провадження.

Зазначимо, київський ресторан м'ясної кухні "Апрель" входить до складу мережі ресторанів "Наша Карта", власником якого є Микола Тищенко.

Також в мережу ресторанів "Наша карта" входять "ТургенеФ", "Велюр", "Olmeka Plage", "Сейф", "Ришельє" та "Три вилки".

За даними "КП", ресторан "Апрель" дуже люблять українські зірки. Тут можна зустріти всіх: від Ірини Білик до Міки Ньютон, а в 2011 році тут святкував день народження Андрій Шевченко.

У центрі Києва вибухнув елітний ресторан "Апрєль"

У центрі Києва вибухнув елітний ресторан "Апрєль"

Повʼязані теми:

Наступна публікація