Постреволюційний Київ повертається до звичного життя: барикад поменшало, бруківка складена

Дата публікації
Перегляди
6350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Постреволюційний Київ повертається до звичного життя: барикад поменшало, бруківка складена

На Майдані уже відбулося два суботника

Понад два тижні на Майдані не чути ні пострілів, ані вибухів.

Столиця повертається до звичного життя. Барикади на деяких центральних вулицях меншають, а пошкоджені будівлі відновлюють. У центрі Києва дедалі більше не лише мітингарів, а й туристів, і тих, хто прийшов ушанувати загиблих, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Майдан і досі нагадує суцільну барикаду. Однак тепер тут практично чисто, бо після трагічних подій уже відбулося два суботники і стало компактніше: намети переставлені у зручні місця, бруківка та шини складені докупи.

В Український дім повертаються вікна. Будівлю по черзі одне в одного відбивали то силовики, то люди. З огляду на величезну кількість людей, яка відвідала дім і нестабільну погоду, то до ладу тут приводять навіть повітря: відбувається профілактична дезінфекція.

Частково проїзними стали і центральні вулиці столиці. Уже доступні Європейська площа та Урядовий квартал. Барикади обабіч хоч і залишаються, однак поступатись одне одному місцем київських водіїв, самооборонівець Сашко, який зараз перебуває у ролі регулювальника, каже, що навчив. Заторів немає.

Ще одна ознака нової столиці - народовладдя. У всякому разі, якщо говорити про центр Києва. Приміром, біля Верховної ради правоохоронці пильнують за порядком. Натомість за правоохоронцями, не ховаючись, пильнують активісти Майдану.

А хлопці із Коломиї взялися за відновлення Маріїнського парку. Стали впорядковувати столицю, бо Київ вважають другою домівкою.

Звісно, говорити остаточно про те, що столиця повертається до звичного життя, зарано і з огляду на події на Сході та в Криму, і з огляду на тих, хто заплатив найвищу ціну за зміни в країні.

Зауважимо, що у Києві відбудова Будинку профспілок коштуватиме 100 млн гривень

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк.

Київ оговтався і повертається до звичайного життя

Київ оговтався і повертається до звичайного життя

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація