Постраждалий через Азарова секс-шоп тепер торгує між двома школами

Постраждалий через Азарова секс-шоп тепер торгує між двома школами

Секс-шоп перенесли ближче до шкіл / Фото: gazeta.ua

Нове місце секс-шопу "розсекретив" нардеп з "Батьківщини".

Народний депутат від "Батьківщини" Володимир Бондаренко виявив, що секс-шоп "Шпілі Вілі", який зник зі столичного Печерська відразу ж після того, як потрапив на очі прем'єр-міністру Миколі Азарову, тепер працює біля станції метро "Житомирська".

Про це депутат написав на своїй сторінці в Facebook.

"Нещодавно біля станції метро "Житомирська" з боку непарних номерів проспекту Перемоги прямо на тротуарі з'явився екзотичний торговельний об'єкт, який сам себе рекламує, як "Шпили Вили" Все для любви", - повідомив нардеп.

Бондаренко при цьому висловив обурення тим, що магазин перебазувався в район, де менш ніж за сто метрів розташовано дві школи.

"Погодьтеся, що таке сусідство не найкраще. Це, до речі, стосується і так званих "генделиків" і "разливайок", які ростуть , як гриби після дощу під житловими будинками, дитсадками та школами на житлових масивах", - додав опозиціонер.

"Прошу через всі доступні канали інформації тиснути на вищі ешелони влади, домагаючись щоб увесь цей "генделиковий" бруд був зтертий з обличчя нашого Києва", - відзначив Бондаренко до громадськості.

Нагадаємо, 5 березня прем'єр-міністр Микола Азаров відвідав один з супермаркетів в Печерському районі Києва. Там він почув претензії від місцевих жителів на те, що навпроти супермаркету розташований секс-шоп "Шпілі Вілі". При цьому сам секс-шоп у момент візиту прем'єра був закритий.

Тієї ж ночі непристойний магазин зник. "Близько двох ночі до кіоску під'їхала вантажівка. Власник і ще один чоловік мовчки винесли і склали в машину коробки з товаром. Потім зняли вивіску", - розповів продавець з сусіднього кіоску.

Повʼязані теми:

Наступна публікація