Поштова площа у Києві може опинитися серед довгобудів

Дата публікації
Перегляди
2334
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поштова площа у Києві може опинитися серед довгобудів

Реконструкція Поштової площі відбувається дуже повільними темпами

Водіїв черепашачі темпи будівництва дратують.

Поштова площа в Києві може перейти у список довгобудів. Робота , начебто, кипить, але більше п'ятнадцяти будівельників тут одночасно буває рідко. Це при тому, що об'єкт - грандіозний, плани в мерії на нього були наполеонівські. Тільки гроші для нього знову проситимуть в уряді, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поштову площу обіцяли здати ще до Дня Києва у травні 2013, проте цього не сталося. Водіїв такі черепашачі темпи дратують.

Реконструкцію Поштової площі почали для того, щоб великі транспортні потоки в центрі Києва не зупинялися. Натомість в процесі будівництва Набережна звузилася, два світлофори як були, так і залишилися. Це все триває майже рік і коли скінчиться, знають хіба що посадовці.

У КМДА кажуть, що частину робіт потрібно завершити до Нового року або Різдва, щоб пустити тут рух. Проте підрядник захотів 30 млн грн. Тому гроші доведеться шукати в уряді.

Загалом весь проект коштує 500 млн грн, їх "вибити" буде важче. До проекту хочуть додати вулицю Сагайдачного, яку перетворять на пішохідну, і ще одну розв'язку, щоб Сагайдачного об'їхати.

Утім, рік почекати таки доведеться.

Нагадаємо, що новий тунель на Поштовій площі обіцяють відкрити до Нового року

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Поштова Площа в Києві може перейти в список довгобудів

Поштова Площа в Києві може перейти в список довгобудів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2334
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація