Порядок у Києві на День захисника охоронятимуть 5 тисяч правоохоронців

Дата публікації
Перегляди
793
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порядок у Києві на День захисника охоронятимуть 5 тисяч правоохоронців

Фото: Прес-служба МВС України

А у Харкові забезпечувати порядок будуть 300 міліціонерів, а ще співробітники Національної поліції, спецпідрозділ міліції і Нацгвардія.

У Києві 14 жовтня на День захисника України будуть посилені заходи безпеки.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС у Києві.

"Щоб місцеві жителі і гості Києва відчували себе захищеними, гарнізон київської міліції буде працювати в посиленому режимі. Охорону правопорядку забезпечуватимуть близько 5000 міліціонерів", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в столиці планується ряд заходів за участю великої кількості громадян.

"З метою попередження правопорушень роботу правоохоронців організовано таким чином, щоб охопити якомога більшу територію. Посилені наряди чергуватимуть у місцях масового перебування громадян", - повідомили в МВС.

Столичні правоохоронці звернулися до киян та гостей міста з проханням зберігати спокій і дотримуватися закону, поводитися цивілізовано і не порушувати громадський порядок.

А у Харкові забезпечувати порядок під час масових заходів, які пройдуть з нагоди Дня захисника України будуть 300 правоохоронців.

Як повідомляє відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області, крім міліціонерів блоку громадської безпеки до охороні порядку будуть залучені співробітники Національної поліції,
спецпідрозділів міліції і Нацгвардії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
793
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація