Попри небезпеку провокацій регіонали та комуністи хочуть 9 травня провести масові марші в Києві

Дата публікації
Перегляди
5452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попри небезпеку провокацій регіонали та комуністи хочуть 9 травня провести масові марші в Києві

У КМДА побоюються, аби присутність російської символіки не стала причиною провокацій на маршах у Києві 9 травня / Фото: gbgalsgallery.com

КМДА отримала три заявки на проведення маніфестацій у центрі столиці.

Партія регіонів, Компартія і Загальновоїнська спілка України прохають КМДА дозволити їм проводити масові марші в центрі Києва 9 травня.

Про це сьогодні повідомив голова КМДА Володимир Бондаренко, передає "Інтерфакс-Україна".

Чиновник уточнив, що з партіями та спілкою нині ведуть переговори, аби відмовити їх від проведення маніфестацій, аби уникнути можливих провокацій.

У заявках вказано, що організатори передбачають на маршах до 50 тис. людей, збігаються в часі та місці проведення. Тобто загалом хочуть зібрати до 150 тис. людей.

КМДА остаточно не відмовила партіям у проведенні. Бондаренко говорить, що Партія регіонів хоче роздати в той день своїм прихильникам стрічки з українською та російською символікою. У КМДА не виключають, що на марші будуть роздавати російські прапори і георгіївські стрічки – аби вийшла гарною "картинка" для російських ЗМІ. Тож КМДА може звернутися до суду, аби заборонити подібні маніфестації.

Бондаренко повідомив, що для попередження провокацій усі три колони охоронятимуть міліціонери та представники самооборони Майдану. Крім того, для запобігання провокацій влада посилила контроль на в'їздах до столиці, перевіряють скупчення підозрілих людей, насамперед у готелях. До того ж у колонах маршів будуть переважно молоді люди, а не ветерани. Бондаренко каже, що за участь у маніфестаціях через соцмережі пропонують гроші.

Глава КМДА нагадав, що на загальнодержавному та міському рівнях в Києві відмовилися від проведення 9 травня масових акцій за участю ветеранів. Основна програма святкування Дня Перемоги буде проходити в районах. У той же час для ветеранів організують святкову програму на території Музею Великої Вітчизняної війни, а ввечері буде феєрверк.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація