Попова здивувала кількість недоглянутих могил на київських кладовищах

Попова здивувала кількість недоглянутих могил на київських кладовищах

Олександр Попов закликав мешканців столиці прибрати на могилах близьких / Фото: etgfc.com

Голова КМДА попросив киян доглянути могили близьких. 

Про це керівник Києва сказав в інтерв'ю газеті Факти і коментарі в номері від 8 травня.

"Останнім часом я побував з перевірками на багатьох київських кладовищах. Скоро поминальні дні, і багато людей прийдуть до могил своїх близьких. Потрібно встигнути вивезти сміття, підключити воду. Так от, мене здивувало, як багато недоглянутих могил на кожному кладовищі! - Сказав Олександр Попов. - Звичайно, бувають різні ситуації. Може, у когось з покійних не було дітей або їх спадкоємці фізично не в змозі прийти на цвинтар. Але ж у кожного напевно були брати чи сестри, племінники, друзі, сусіди, нарешті".

Керівник Києва звернувся до жителів міста з проханням.

"Я хотів би звернутися до киян: не забувайте про близьких людей, яких вже немає з нами. Не пошкодуйте декількох годин і відвідаєте не тільки могили найближчих для вас людей, а й усіх тих, що йшли з вами по життю, хто лишив у ваших душах добру згадку про себе. Позабуті могили - це ганьба для нас - тих, хто живе", - сказав Олександр Попов.

Нагадаємо, що за дорученням Олександра Попова вперше в поминальні дні введено безкоштовний комунальний транспорт для киян. 12 травня безкоштовно комунальний транспорт працюватиме на маршрутах № 804е "Ст. метро "Лісова" - Північне кладовище", № 740е "Ст. метро "Виставковий центр" - Південне кладовище", № 77Е "Вул. Курнатовського - Лісове кладовище". Також у цей день від станцій метро "Петрівка", "Оболонь", "Чернігівська" і універсаму "Позняки" до Лісового кладовища курсуватимуть безкоштовні експреси. 14 травня безкоштовно перевозитимуть автобуси на маршрутах № 29 "Ст. метро "Печерська" - вул. Байкова" та № 29к "Володимирський ринок - вул. Байкова".

Також керівник міста доручив до поминальних днів прибрати і впорядкувати столичні кладовища.

"Люди прийдуть пом'янути своїх рідних і близьких. До того часу всі столичні кладовища, всі ділянки повинні бути ідеально прибрані", - сказав Олександр Попов, звертаючись до керівництва Управління ритуальних послуг.

Наступна публікація