Попова не відправлять у відставку - політолог

Дата публікації
Перегляди
1191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попова не відправлять у відставку - політолог

Політологи не вірять у відставку Попова / Фото: ТСН.ua

Чутки про відставку Олександра Попова перебільшені, вважає Кость Бондаренко.

Відставка Олександра Попова тільки додасть йому рейтингу і зробить недосяжним для конкурентів на мерських перегонах, заявив політолог Кость Бондаренко.

"Думаю, чутки про відставку Олександра Попова, м'яко кажучи, сильно перебільшені. Банковій немає резону сьогодні сваритися з найбільш рейтинговим кандидатом в мери Києва. Тим більше що така відставка тільки додасть Попову симпатій серед киян", - сказав Бондаренко "Главреду".

Політолог уточнив, що голова КМДА має другий за величиною рейтинг після Віталія Кличка, проте, за словами Бондаренко, "вірогідність того, що Кличко піде у мери нульова".

"По суті, сьогодні є Попов і є нацвірогіднішим кандидатом, яких може бути і десять, і двадцять. При всій повазі до Петра Олексійовича (Порошенко) навіть його рейтинг на даний момент не можливо порівняти з рейтингом Попова", - сказав політолог.

За словами Бондаренка, "у разі відставки Попов тільки придбає прихильників. По-перше, і сьогодні, по суті, єдиним "недоліком" Попова люди називають приналежність до влади. По-друге, народ в Україні просто любить тих, кого звільнили. Так що відставка голови КМДА була б нелогічним рішенням", - сказав експерт.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація