Попов запланував масове знесення незаконних МАФів

Попов запланував масове знесення незаконних МАФів

МАФи є серйозною загрозою безпеці жителів міста / Фото: ТСН.ua

Серед головних претензій киян до кіосків – хамство персоналу, антисанітарія в зоні торгівлі і загроза безпеці людей.

Голова КМДА Олександр Попов планує найближчим часом масовий демонтаж незаконно встановлених кіосків. Про це, з посиланням на джерело в КМДА, пише 21 березня газета "Сегодня" у статті "Кінець київської мафії близько?".

Як зазначає видання, головна причина таких жорстких дій столичного градоначальника – МАФи – є серйозною загрозою безпеці жителів міста. Миритися з цим голова КМДА не має наміру, оскільки вся відповідальність, у разі чого, ляже безпосередньо на його плечі.

По-перше, безліч нелегальних МАФів розташовано біля виходів і входів у метрополітен і пішохідних переходів. Якщо станеться надзвичайна ситуація, може загинути багато людей.

По-друге, нелегальні кіоски несуть загрозу здоров'ю жителів у всіх районах міста. "Справа в тому, що практично вся продукція, яку продають в таких МАФах, прострочена. Влітку через високу температуру і відсутність необхідних систем кондиціонування та охолодження продукти псуються ще до закінчення терміну. Крім того, ціни в МАФах вищі через те, що торговий оборот нижчий, ніж в мережевих магазинах. При цьому вагова продукція часто проходить очищення небезпечними для здоров'я людей підручними засобами та переоформлюється зі збільшенням термінів реалізації", – цитує "Сегодня" Станіслава Голубова, начальника Управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

І останній аргумент, яким керується Олександр Попов, – це настрої киян. За даними столичного Контакт-центру 15-51, проблема засилля МАФів вже зараз знаходиться на третьому місці. Про невдоволення киян нелегальними кіосками також свідчать результати соцопитувань. Як стверджують фахівці Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу "Перспектива", на сьогодні за масовий демонтаж нелегальних МАФів виступають 70% жителів міста.

Серед головних претензій киян до кіосків – хамство персоналу, антисанітарія в зоні торгівлі і загроза безпеці людей. У той же час майже 60% жителів Києва вважають, що легальні кіоски, розміщені в спеціально відведених місцях з урахуванням потреб киян, повинні працювати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація