Попов: у Києві не залишиться жодного застарілого вагона метро

Попов: у Києві не залишиться жодного застарілого вагона метро

Попов замовив для киян 95 комфортних вагонів / Фото: Сегодня

Новими гілками метро на Троєщину і Виноградар підуть нові вагони

Модернізація транспортної інфраструктури залишається пріоритетним напрямком роботи міської влади в 2013 році. При цьому серйозну увагу приділять розвиткові та модернізації метрополітену.

Про це голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив під час презентації програми модернізації вагонів Київського метрополітену.

"Сьогодні ми відправляємо на Крюківський вагоноремонтний завод першу партію вагонів, які будуть модернізовані за рахунок грошей, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу. Сьогодні у нас 95 вагонів, які застаріли морально й фізично. В основному це вагони зі Святошинсько-Броварської лінії. Протягом півтора років всі вони зазнають модернізації", – сказав Олександр Попов.

Як повідомлялося, в рамках реконструкції буде підвищено екологічну безпечність вагонів і надійність гальмової системи. Рух оновлених вагонів стане більш плавним за рахунок установки на вагонах асинхронних тягових двигунів. У кабіні машиніста з'являться кондиціонер і більш сучасний пульт керування. Також буде повністю оновлений інтер'єр вагонів.

Крім модернізації застарілого рухомого складу міська влада продовжить закупівлю нових вагонів метро.

"Київський метрополітен сьогодні динамічно розвивається. Цього року ми завершуємо будівництво лінії на Теремки. Триває будівництво Подільсько-Воскресенського мосту – ключового об'єкту лінії метрополітену на Троєщину. Місто виділило кошти на проектування лінії метро на Виноградар. Потреба столиці в нових вагонах буде зростати, тому сьогодні ми говоримо лише про початок довгого шляху", – сказав Олександр Попов.

При цьому він додав, що київські станції метро визнані одними з найкрасивіших у світі, а своїм завданням він бачить, "щоб у найкрасивішому метро світу ходили комфортні та сучасні потяги".

Повʼязані теми:

Наступна публікація