Попов створив штаб із запобігання загрози паводку

Попов створив штаб із запобігання загрози паводку

Штаб із запобігання загрозам паводку працює з середи / Фото: vk.com/gsolo

У кожному районі Києва вже створені оперативні групи.

Передбачити всі можливі загрози, пов'язані з таненням снігів після аномальних березневих опадів, і на попередження ліквідувати ці загрози - головна задача створеного Олександром Поповим штабу.

Штаб із запобігання загрози паводку працює з середи. За дорученням Попова в кожному районі міста створені оперативні групи, завдання яких, у першу чергу, обстежити всі місця, які можуть бути підтоплені.

"Кожен будинок у місті, кожен двір - все це повинно бути перевірено, і відповідна реакція штабу повинна бути миттєвою. Люди з оперативних груп, які обходять місто, повинні попередити мешканців, дати чіткі роз'яснення та інструкції по алгоритму дій у надзвичайних обставинах. Завдання штабу - не допустити підтоплення доріг, тротуарів, прибудинкових територій, підвалів, підземних переходів", - підкреслив Олександр Попов.

Також штаб отримує інформацію з контактного центру - киян просять повідомляти про будь-яких проявах підтоплень на номер 15-51. Оператори Контакт центру відразу сповіщають про дзвінок відповідні служби, і на місце виїжджає оперативна бригада.

Сергія Садового, який призначений керівником штабу, доручено очищення від снігу зупинок громадського транспорту, перехресть і трамвайних шляхів - лише б не допустити можливих підтоплень.

Попов підкреслив, що завдання, які стоять перед створеним штабом, вимагають максимальної уваги та швидкої реакції. А саме: не допустити підтоплення низинних територій міста (Оболонь, Русанівка, Позняки, Осокорки та інші), пошкодження інженерних мереж, і особливо електромереж в житлових будинках, де ймовірно підтоплення підвальних приміщень.

Комунальним службам слід негайно приступити до очищення зливостоків від снігу і сміття, перевірити на предмет безпеки під час паводку трамвайні колії і метрополітен. За інформацією Київміськдержадміністрації, місто готове обмежити у разі паводку рух транспорту, а також перекривати вулиці по необхідності.

Також буде перевірено якість бюветної води, яку п'ють кияни, про результати перевірки жителів міста проінформують. Особливу увагу Попов наказав приділити контролю за ситуацією на мулових полях Бортницької станції аерації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація