Попов розповів, як дотримується Великого посту і в які храми найчастіше ходить

Попов розповів, як дотримується Великого посту і в які храми найчастіше ходить

Попов: Поняття посту набагато ширше, воно передбачає суворе самообмеження / Фото: olx.com.ua

Відмовитися від певних заходів, які не зовсім вписуються в рамки посади, глава КМДА не може

Глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов дотримується Великого посту, а до моди політиків робити своє духовне життя надбанням громадськості ставиться негативно. Про це пише газета "Факти і коментарі", журналісти якої напередодні взяли інтерв'ю у керівника Києва.

"Я не прагну зробити своє духовне життя надбанням громадськості. Приходити в храм Божий - природна потреба кожної віруючої людини. Але якщо ця людина займає певні посади, то йому приділяється підвищена увага. І якщо відносно роботи це більш ніж виправдано, то в інших випадках, особливо якщо це стосується віри, буває зайвим", - розповів Олександр Попов виданню.

На запитання, чи дотримується голова КМДА посту, Олександр Попов відповів, що однозначна ствердна відповідь була б з його боку "нескромною".

"Якщо говорити про відмову від певних видів їжі - то так, я не вживаю м'яса, яєць, молочних продуктів. Причому вже не перший рік - у нашій сім'ї так було заведено ще з радянських часів", - сказав Олександр Попов.

Поняття посту, як зауважив керівник Києва, набагато ширше, воно передбачає суворе самообмеження.

Проте через службу відмовитися від певних заходів, які не зовсім вписуються в рамки посади, глава КМДА не може.

"І все ж я намагаюся слідувати головному принципу - духовної самодисципліни", - підсумував Олександр Попов.

Керівник міста також розповів, які з київських храмів він любить відвідувати найчастіше.

"Київ - місто унікальне у багатьох відносинах. Насиченість духовного життя впродовж багатьох століть тут була винятковою, і це залишило свій слід не тільки у вигляді монастирів і храмів, але і у вигляді особливої атмосфери. Для мене було щастям відвідати церкви, але найчастіше виходить бувати в Іллінському храмі, у Введенському та Михайлівському монастирі".

А ось вінчався Олександр Попов у Фроловском монастирі, зазначає газета.

Повʼязані теми:

Наступна публікація