Попов розповів, чому Київ виявився безпорадним перед стихією

Попов розповів, чому Київ виявився безпорадним перед стихією

Попов визнав свою помилку

Попов гарантував киянам, що у понеділок всі основні магістралі будуть у "дуже нормальному стані".

Голова КМДА Олександр Попов повідомив, що головною проблемою для комунальників стало те, що снігу у Києві випало дуже багато і відразу, що призвело до великих заторів.

Про це він заявив у неділю, 24 березня у студії ТСН. Тижня, спілкуючись із ведучою передачі Аллою Мазур.

"На сьогоднішній час я можу категорично стверджувати, що ми повністю забезпечили роботу всіх комунальних служб. В обід ми вже пропустили транспорт, який був накопичений на межах Києва, тобто життя стабілізоване", - розпочав Попов із приємного.

Він все ж таки визнав одну помилку, пояснюючи, чому керівництво міста так пізно схаменулося та оголосило надзвичайний стан у Києві і почало з ним боротися тільки у суботу.

"Велика кількість опадів відразу привела до такої ситуації, що у місті з'явилися затори, а коли є затори, то проводити якісь дорожні роботи, прибирати сніг чи посипати, практично неможливо. Головна проблема, і я це дійсно визнаю, як наш недолік, що ми ще ранку не заборонили в'їзд великогабаритних автомобілів. І як раз саме вони заблокували нам місто", - зазначив градоначальник Києва.

Читайте: Під снігопадами даішники відкопують автівки та носять хліб пенсіонерам

На питання, який стан справ із розчищанням доріг в ночі Попов запевнив: "Ми працюємо цілодобово. У нас є міський штаб, є районні штаби, тому дві доби ми практично знаходимося на робочому місці... тут задіяні МНС, Міноборони (це окрім комунальників, - ред.)".

На це ведуча Алла Мазур розповіла голові КГГА свою історію, коли ніч проти п'ятниці вона разом із сотнями, або навіть тисячами киян провела заблокованою у заторі на Московському проспекті.

"Яндекс" пише, що трикілометрову дистанцію від метро "Петрівка" до Московського мосту можна проїхати навіть у заторах за 7 хвилин, а у п'ятницю її долали 7 годин. За цілу ніч не було жодної спроби розчистити цю трасу. Жодного тягача, який би із зворотного, вільного боку дороги витягував би авто.

Дивіться фото: "Люблю січень на початку березня": українці у шоці від погоди

Так само мерзли люди і на проспекті Перемоги, які вранці просто почали різати відбійник, щоб вибратися.

На це Попов зазначив, що різати відбійники почали саме служби МНС і міста.

"Ми приймали такі рішення, і вирізали як раз ці обмеження, які дозволяли розвернути транспорт, або направити його у попутному напрямку. Це дійсно нам дало можливість звільнити частину транспорту", - сказав міський голова та вчергове наголосив, що проблема полягає в тому, що дуже багато снігу випало у перші години.

На питання, що ж станеться з Києвом, коли весь цей сніг почне танути, Попов запевнив, що наразі сніг активно вивозиться.

"Весь сніг ми не вивеземо. Але ті проблемні ділянки, де вони заважають нормальній роботі міста, ми безумовно розчистимо і повивозимо сніг", - наголосив голова КМДА.

Попов гарантував киянам, що у понеділок всі основні магістралі будуть у "дуже нормальному стані".

Олександр Попов відповів на питання студії ТСН

Олександр Попов відповів на питання студії ТСН

Повʼязані теми:

Наступна публікація