Попов підтримав студентів, які виступили проти "заморожування" асоціації з ЄС

Дата публікації
Перегляди
2848
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попов підтримав студентів, які виступили проти "заморожування" асоціації з ЄС

Попов підтримав студентів

Голова КМДА закликав київських студентів відстоювати свою думку про євроінтеграцію.

У четвер, 28 листопада, відбулася зустріч голови Київської міської держадміністрації Олександра Попова з лідерами студентського самоврядування. На зустріч прийшло півтори сотні студентів.

Думки представників студентського активу щодо участі в Евромайдане і необхідності євроінтеграції розділилися. На зустрічі були представлені позиції різного спектру - від заяв про необхідність кооперації з братнім народом Росії і не брати участь у Євромайдані, до закликів негайно й за всяку ціну інтегруватися в Європу і дистанціюватися від Росії, оскільки історичної досвід взаємодії з нею виявився для України вкрай негативним.

Частина студентів і профспілкових лідерів закликала спочатку побудувати Європу в Україні, а потім вже думати про інтеграцію. Звучали також зважені думки про те, що нинішні проблеми на шляху євроінтеграції стосуються окремих положень угоди про асоціацію і завдання влади - переговорним шляхом домогтися найбільш сприятливих для України умов.

"70% студентів КПІ підтримують євроінтеграцію, хоча ми й розуміємо, що це непросто. Але всім нам необхідно вийти із зони комфорту і пережити кілька важких років заради нормального життя в майбутньому", - сказав представник КПІ Дмитро Афанасьєв, підкресливши, що участь у масових акціях все ж не повинна заважати отриманню повноцінної освіти.

"Я готовий до того, що за мою позицію мене можуть вигнати з університету. Головне, щоб Україна була в Європі"- заявив представник Міжгалузевої академії управління Артем Ліжко.

Частина виступаючих звернула увагу на те, що має місце тиск на студентів, які беруть активну участь в акціях на Євромайдані.

"Ніколи не бійтеся висловлювати і відстоювати свою думку", - закликав учасників зустрічі Олександр Попов. - Були часи в історії, коли таке було неможливо, але сьогодні наша країна одна з найдемократичніших щодо свободи висловлювань. І я переконаний, що без демократії ми не побудуємо зріле і прогресивне суспільство, і від вашої активності в цьому процесі багато що залежить.

 

Дата публікації
Перегляди
2848
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація