Попов перервав спілкування з пресою через НП на Дніпрі - ЗМІ

Попов перервав спілкування з пресою через НП на Дніпрі - ЗМІ

Попов перервав прес-конференцію через НП на Дніпрі / Фото: УНІАН

Голова КМДА виїхав на місце обстеження підводних дюкерів на Дніпрі прямо з прес-конференції.

Голова Київміськдержадміністрації Олександр Попов в ході інспекції Бортницької станції аерації після телефонного дзвінка перервав спілкування з пресою і поїхав в невідомому напрямку.

Як повідомляє Главком, перед самим підходом керівника Києва до преси, Попову подзвонили. Під час спілкування з співрозмовником голова КМДА кілька разів запитав: "водолази працюють?" і чи "є загрози прориву?". Як зрозуміли присутні, мова йшла про якусь подію в акваторії Дніпра.

Видання зробило припущення, що в Києві могло статися НП.

Після розмови Олександр Попов вибачився перед журналістами, що не може продовжити спілкування, і швидко поїхав.

У КМДА не коментують ситуацію. Прес–секретар Олександра Попова в телефонній розмові зазначила, що голова КМДА "виїхав на місце обстеження підводних дюкерів на Дніпрі, які проводяться в рамках робіт із запобігання загрози повені та ліквідації її наслідків".

Нагадаємо, що сьогодні Олександр Попов особисто інспектував Бортницьку станцію аерації на предмет безпеки і надійності. Як повідомлялося, у Києві працює штаб запобігання загрози повені та ліквідації її наслідків. У рамках робіт із запобігання загрозам повені служби міста проводять обстеження та очищення зливостоків, систем водовідведення і каналізації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація