Попов переконаний, що Київ впорається з повінню

Попов переконаний, що Київ впорається з повінню

Попов заспокоїв киян / Фото: ТСН.ua

Причин для паніки немає, запевнив голова КМДА.

Місто вживає всі необхідні заходи, щоб мінімізувати негативні наслідки від танення снігу. Так прокоментував інформацію ЗМІ про підготовці міською владою евакуації киян у зв'язку з очікуваним в Києві повінню голова КМДА Олександр Попов.

"Запевняю, що підстав для паніки, і навіть занепокоєння немає. Місто вже сьогодні робить дуже серйозні заходи, щоб підтоплення, викликане таненням величезної кількості снігу, що випав на Київ минулого тижня, не позначилися на життєдіяльності столиці", - сказав Олександр Попов.

За його словами, сформований штаб попередження загроз повені та ліквідації його наслідків. Служби міста ведуть злагоджену і координовану роботу, яка дозволить підійти до піку підйому води у всеозброєнні.

"Що стосується планів евакуації, то, безумовно, міська влада зобов'язана передбачити всі можливі варіанти розвитку подій. І не тільки конкретно для даного випадку, тобто підтоплень. Ми відповідаємо за безпеку жителів Києва і готові забезпечити її повною мірою і в будь-якій ситуації", - сказав Олександр Попов. При цьому голова КМДА висловив упевненість, що штаб, на який покладено відповідальність за запобігання загрози повені, впораэться з ситуацією.

Нагадаємо, що, за інформацією ЗМІ, сьогодні в районах Києва терміново готують актуальний список територій, які можуть бути підтоплені у результаті танення снігу, а також план першочергових заходів з ліквідації наслідків водної стихії, включаючи можливу евакуацію населення. На засіданні міського штабу з попередження загроз повені і подолання її наслідків мова йшла про недопущення підтоплення низинних територій міста, зокрема на Оболоні, Русанівці, Позняках, Осокорках.

Повʼязані теми:

Наступна публікація