Попов натякнув, що кияни могли б і самі трошки прибрати сніг

Попов натякнув, що кияни могли б і самі трошки прибрати сніг

Попов нарешті вибачився перед киянами / Фото: ТСН.ua

Голова столичної держадміністрації вважає, що заслуговує поваги.

Голова КМДА Олександр Попов вибачається перед киянами за ті незручності, які вони відчувають у зв'язку з ліквідацією наслідків снігопаду.

Про це він сказав журналістам, пишуть "Українські новини".

"Це не перший раз, коли у нас є надзвичайна ситуація, вона у нас була також у грудні. І я завжди кажу: кияни, не ображайтеся. Надзвичайна ситуація - це наша спільна проблема, тому є незручності, і за ці незручності я, безумовно, як керівник виконавчої влади вибачаюся", - сказав Попов.

"І те, що ми за 2 доби зробили, я вважаю, що це заслуговує на повагу, тому я дякую всім, хто приєднався до цього", - продовжив він.

Попов зазначив, що в даний час закінчується прибирання снігу магістралей і звільняється техніка, що дозволяє тепер перейти до прибирання житлових масивів і прибудинкових територій.

"Але заради об'єктивності я хочу сказати, що ті надзвичайні умови, в яких знаходиться зараз Київ, а такої кількості опадів в історії не було, безумовно, це не тільки проблема влади, це проблема в тому числі і людей, які можуть вийти і прибрати хоча б біля своєї машини", - заявив Попов.

Він зазначив, що це допомогло б снігоприбиральній техніці і комунальникам ефективніше виконувати свою роботу.

Нагадаємо, за минулі дві доби в Києві в результаті сильного снігопаду випало понад 40 млн. тонн снігу. У місті паралізована робота громадського транспорту, за рідкісним винятком ходять деякі автобуси, в штатному режимі працює метро. У столиці введено режим надзвичайного стану, ускладнена доставка в магазини продуктів першої необхідності.

В магазинах і супермаркетах столиці зник хліб, та скоротилися поставки молочних продуктів.

У понеділок У Києві та області оголошено вихідний день. За даними Укргідрометцентру, морози в Україні протримаються до 28 березня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація